تماس

تماس با ما : 88592369 – 02188863495

درب پارکینگ اتوماتیک درنادر دارای قابلیت نصب باتری بک آپ نیز می باشد همچنین این درب هوشمند به وسیله ی چشم الکترونیکی خود هنگامی که مانعی را ببیند از حرکت می ایستد و همچنین در سیستم آن برای بالا بردن امنیت می توانیم از سیستم قفل برقی استفاده کنیم .

درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ یک درب بزرگ برای پارکینگ است که یا به صورت دستی و یا توسط یک موتور الکتریکی (یک درب بازکن درب اتوماتیک پارکینگ ) باز می شود. درب های پارکینگ اغلب به اندازه کافی برای رفت و آمد خودرو و سایر وسایل نقلیه بزرگ است. درب های اتوماتیک پارکینگ کوچک ممکن است در یک پانل تکی چرخنده و در زیر سقف پارکینگ ساخته شده باشد.

درب های بزرگتر معمولا در چند پانل متصل به همدیگر که به سمت سقف پارکینگ جمع می شوند، ساخته می شوند. ساز و کار این درب های اتوماتیک، فنری و با وزن متعادل برا کاهش وزن درب ساخته می شود تا مفدار نیروی انسانی و موتوری لازم برای باز کردن درب را کاهش دهد. تعداد کمتری از درب های پارکینگ به صورت درب اتوماتیک کشویی و یا درب اتوماتیک لولایی ساخته می شوند. درب های برقی پارکینگ از چوب، فلز، و یا فایبر گلاس ساخته می شوند، و ممکن است عایقی برای حفظ کارایی در دمای بالاتر و پایین تر تعبیه شود. انبارها، پارکینگ های اتوبوس و سایبان های لوکوموتیو قطارها انواع بزرگتری از این درب ها را دارند.

درب اتوماتیک پارکینگ سقفی در گذشته رایج تر بود و به صورت یک پانل یک تکه ساخته می شد. این پنل از هر دو طرف با مکانیسم لولای مکانیکی متوازی الاضلاعی به سمت بالا کشیده می شد. نسخه های جدیدتر درب های سقفی اتوماتیک پارکینگ از چندین پانل متصل به همدیگر ساخته می شود که به دور یک غلطک می پیچند و درب را به سمت بالا هدایت می کنند. وزن درب مممکن است 

حدود ۱۸۱٫۴ کیلوگرم یا بیشتر باشد که با کمک یک یا دو متعادل کننده چرخشی، این وزن در اطلاف درب اتوماتیک پارکینگ به صورت مساوی پخش می شود. مکانیزم درب های اتوماتیک پارکینگ موتوری است که به کمک یک ریموت کنترل از راه دور، راحتی، ایمنی و امنیت را به ارمغان می آورند.

درب های تک پانلی از یک پانل یکپارچه ساخته شده اند. طرز کار این نوع درب اتوماتیک به این صورت است که در حالت بسته، درب اتوماتیک تک پانلی به کمک لولا به سمت بالا کشیده می شود. این لولاها در هر طرف پانل درب قرار دارند و مانند ستون درب را باز نگاه می دارند. نقطه ضعف درب پانل یکپارچه این است که حرکت نوسانی درب تا حد زیادی خارج از گاراژ رخ می دهد. این به این معنی است که وسیله نقلیه باید چند متر دورتر از درب پارکینگ توقف کند تا از برخورد درب پارکینگ با اتومبیل جلوگیری کند.

نوع دیگری از درب اتوماتیک پارکینگ تک ریلی وجود دارد که با مکانیزم خاصی که دارد برای باز و بسته شدن قوس کمتری را طی می کند و این باعث می شود که وسیله نقلیه بتواند در فاصله نزدیکتری نسبت به درب پارکینگ توقف کند تا درب باز یا بسته شود.