تماس

تماس با ما : 88592369 – 02188863495

درب اتوماتیک شیشه ای راه حلی کارآمد و زیبا برای جدا کردن محیط های داخلی ازخارجی، و یا جدا کردن محیط‌های داخلی از هم می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت نوین تکنیکال زیر مجموعه،وتنها نماینده شرکت ورتا آلمان با گواهی های١٨۰۰۰ OHSAS و ١۴۰۰۰ ISO از کشور آلمان است.مجموعه نوین تکنیکال با نام تجاری ورتا در ایران با نیروهای فنی آموزش دیده در زمینه انواع درب اتوماتیک در سرتاسر تهران و کشور اقدام به طراحی،فروش،اجرا و پخش انواع درب اتوماتیک شیشه ای می نماید.رزومه شرکت نوین تکنیکال بسیار پر بار بوده و غریب به ٧۰% پروژه هایی که طی این چند سال به اجرا رسانده مربوط به ادارات و ارگان ها و نهاد های دولتی می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای:یکی از مسائل بسیار مهمی که خریداران درب اتوماتیک شیشه ای حساسیت بسیار بالایی هنگام خرید دارند قیمت آن است و اصولا دنبال ارزان ترین درب اتوماتیک   هستند، اما  توجه داشته باشید که قیمت پایین میتواند موجب کاهش کیفیت درب اتوماتیک شیشه‌ای شود و همچنین قیمت  بالا دلیلی بر کیفیت واصل بودن آن محصول نمی باشد . نوین تکنیکال  با تولید درب اتوماتیک  و عرضه  به  صورت مستقیم  اپراتور ورتا آلمان  با قیمت مناسب ، تحت نظر سازمان اصناف اقدام به ارائه‌ی درب اتوماتیک شیشه ای  با کیفیت کرده است.

این نوع درب اتوماتیک پرکاربرد ترین و البته ارزانترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. این نوع درب اتوماتیک شیشه ای با نامهای درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ، درب اتواتیک شیشه ای اسلایدینگ ، درب اتوماتیک شیشه ای ریلی و درب اتوماتیک شیشه سکوریت نیز نامیده می شود. به هر کدام از فریم های ثابت و متحرک یک لت می گویند و برای پروژه هایی که عرض درب زیاد است معمولاً درب اتوماتیک شیشه ای 4 لت (2 لت ثابت و 2 لت متحرک) نصب می گردد ولی برای پروژه هایی که عرض محل نصب درب اتوماتیک کم است، معمولاً درب اتوماتیک شیشه ای 2 لت (1 لت ثابت و 1 لت متحرک) نصب می گردد.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris a eni.

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای (موتور گیربکس، شاسی و مدار) در درب اتوماتیک 4 لت و 2 لت یکسان است است و تقریباً 80% هزینه درب اتوماتیک شیشه ای مربوط به اپراتور آن می باشد، لذا درب اتوماتیک شیشه ای 4 لنگه و یا 2 لنگه اختلاف قیمت چندانی با هم ندارند و اگر عرض درب شما جوابگو است توصیه می گردد که درب 4 لت نصب نمایید که به ورودی شما زیبایی بیشتری خواهد بخشید.

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی بعد از درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ پرکاربردترین نوع درب اتوماتیک می باشد. این نوع درب اتوماتیک عملکردی مشابه درب اتومانیک کشویی / اسلایدینگ دارد با این تفاوت که بازشوی مفید آن 33% بیشتر است و البته قیمت تمام شده درب اتوماتیک تلسکوپی نیز در حدود 30% گرانتر میباشد. نصب درب اتوماتیک تلسکوپی جهت جاهایی که میزان تردد بالا است و یا نیاز است در مدت کوتاه جمعیت زیاد سریعاً از درب عبور کنند مناسب می باشد. همچنین جهت محل هایی که نیاز است تجهیزات عریض از درب عبور داده شود نصب درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی توصیه می گردد. این نوع درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به عرض محل نصب در دو نوع 6 لنگه (2 لت ثابت و 4 لت متحرک) و 3 لنگه (1 لت ثابت و 2 لت متحرک) ارائه می شوند.

.