سرویس های درنادر

رضایت مشتری با تضمین یک سرویس حرفه ای با کیفیت بالا  در زمینه انواع درب های اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب اتوماتیک شیشه ای ، درب پارکینگی ، جک ریلی و راهبند حاصل می شود. خدمات درنادر نتیجه تجربیات گسترده ما ، یک سرویس فنی رسمی منحصر به فرد است که پاسخگوی بیشترین نیازها است.

خدمات

ما خیال خود را به آینده می گشاییم. ما به لطف تجربه ای که بیش از 50 سال است که بدست آورده ایم و اعتماد مشتریان به ما نسبت به آن ساخته ایم ، همواره به ساخت آن کمک می کنیم.

ما با استفاده از خدمات انتگرال 360 درجه به شما کمک می کنیم تا از مرحله اول تا آخرین مرحله در هر پروژه همراهی کنیم تا اینکه به بهترین راه حل برسید.

ما طراحی می کنیم

پنج دهه در بازار درب های اتوماتیک و سیستم های کنترل دسترسی نوآوری کرده و محصولاتی را با مناسب ترین قابلیت برای هر پروژه معماری ارائه می دهد. با اتمام های رنگی و رنگی برای ادغام مؤثر در محیط اطراف خود.

ما سازگار هستیم

 ما در تلاش هستیم راه حل های منحصر به فرد برای هر مؤسسه ، اعم از تجاری و شخصی ارائه دهیم. ما هر ساله بیش از 15000 درب نصب می کنیم که این امر باعث تقویت موقعیت های ما به عنوان راهبر در بخش درب اتوماتیک می شود.

پشتیبانی 24 ساعته

ما همیشه اینجا هستیم. متخصصان فنی ما در تمام مراحل پروژه ، هر زمان که خدمات ما مورد نیاز باشد ، در هر زمان و هر مکان ، ساعت 24/7 در تهران ، پشتیبانی کاملی را ارائه می دهند.

مشاوره رایگان

با ما در تماس باشید.
Call Now Buttonتماس