تعمیر کرکره برقی - تعمیرات درب اتوماتیک

سرویس های درنادر

رضایت مشتری با تضمین یک سرویس حرفه ای با کیفیت بالا  در زمینه انواع درب های اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب اتوماتیک شیشه ای ، درب پارکینگی ، جک ریلی و راهبند حاصل می شود. خدمات درنادر نتیجه تجربیات گسترده ما ، یک سرویس فنی رسمی منحصر به فرد است که پاسخگوی بیشترین نیازها است.

تعمیرات کرکره برقی موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. کرکره برقی از قطعات مختلفی تشکیل می شود که هر یک از این قطعات باید کار کرد سالم و بدون عیب و نقص داشته باشند و در نتیجه دست به دست هم داده و کرکره برقی فعالیت خود را به درستی انجام دهد. یکی از مواردی که در استفاده از کرکره برقی اهمیت بسیار بالایی دارد، رگلاژ کرکره برقی یا همان تنظیم میزان بالا و پایین بودن کرکره برقی می باشد. برای انجام رگلاژ کرکره برقی مدل های مختلف از موتور بر روی آن سوار می گردد و باید از یک آچار مخصوص استفاده نموده و تنظیم میکروسوئیچ و همچنین تنظیم حد بالا و پایین بودن کرکره برقی اقدام نماییم.

تعمیرات کرکره برقی شامل موارد بسیار زیادی است چرا که اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی در نوع خود تنوع زیادی دارند. از جمله مهمترین اجزاء و قطعات به کار رفته در کرکره برقی می توان به موتور کرکره برقی، تیغه های کرکره برقی، کنترل و یا ریموت کرکره برقی و همچنین مدل های مختلف سنسور به کار رفته در کرکره برقی اشاره نمود.

تعمیرات کرکره اتومات در قسمت درب کرکره 

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در هنگام تعمیرات کرکره برقی درب کرکره برقی می باشد، چرا که این قسمت از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی بوده و از تیغه های مختلفی با متریال مختلف با یکدیگر تفاوت دارند. در حالت کلی تعمیرات کرکره برقی درب و درب کرکره ای با استفاده از افراد متخصص و دانش کافی صورت پذیرد تا در نتیجه خرابی لازم در کمترین زمان ممکن بررسی شده و کارکرد صحیح کرکره برقی نتیجه گردد.

 خرابی کرکره و لزوم تعمیرات کرکره برقی

بدیهی است بعد از اینکه کرکره برقی برای مدت زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد، این موضوع پیش می‌آید که کارکرد کیفیت دچار اختلال شده و به درستی کار نکند که در این موارد لازم است نسبت به تعمیرات کرکره برقی اقدام نموده و با پیدا کردن علت خرابی کرکره برقی، نسبت به برطرف کردن آن اقدام نموده تا در نتیجه که دستگاه بتوانند فعالیت خود را به درستی انجام دهد. دلیل های بسیار زیادی برای خرابی کرکره برقی وجود دارند.

محصولات: درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای از قطعات و اجزای بسیاری ساخته شده است که هر کدام از این اجزا باید دارای کارکردی صحیح باشند تا در نتیجه درب اتوماتیک شیشه ای بتواند وظیفه محول شده بر آن را به درستی انجام دهد و در صورتی که هر یک از این قطعات دچار عیب و نقص باشد کارکرد درب اتوماتیک با مشکل مواجه می‌شود.

در چنین مواقعی است که تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای و قطعات تشکیل دهنده آن نمود پیدا کرده و در نتیجه باید قطعه معیوب را تعمیر و در صورت نیاز به تعویض آن اقدام نمایید تا در نتیجه درب اتوماتیک بتوانند به درستی فعالیت نمایند.

فرآیند عیب یابی برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

با توجه به اینکه از مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای به مقدار بسیار زیاد استفاده شده احتمال خرابی و یا بد عمل کردن دستگاه تا حد زیادی افزایش پیدا می کند و در نتیجه باید برای آن که دستگاه بتواند کارکرد خود را به دست بیاورد به فکر عیب یاب و بررسی عیب به وجود آمده در کارکرد درب اتوماتیک باشیم. بسیاری از موارد هستند که باعث ایجاد مشکل در عملکرد دستگاه شده و باید در هنگام تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای به آنها اهمیت ویژه داد همچنین استفاده از تجربه نیز می‌تواند کمک بسیار شایانی در جهت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای انجام دهد اما بهتر است پیش از آن از یک تکنسین با تجربه کمک بخواهیم.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در قسمت موتور

در حالت کلی با توجه به ابعاد و اندازه ای که مدل‌های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای دارد این دستگاه موتور های مختلفی را در اختیار می‌گیرد که هر کدام از این موتورها دارای کارکرد با ویژگی های منحصر به فرد هستند. یکی از مواردی که در زمینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای به وجود می‌آید ایجاد مشکل و نقص در قسمت موتور دستگاه می باشد که افراد متخصص و با تجربه و تکنسین تعمیر در جهت از بین بردن مشکل درب اتوماتیک اقدام نموده و به تعمیر آن آن می پردازد.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در قسمت ریل و کاور

یکی دیگر از مواردی که در هنگام تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای باید به آن توجه ویژه داشت ریل و کاور درب اتوماتیک می باشد. می‌توان گفت ریل و کاور به کار رفته در مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای جزو اجزایی هستند که به هیچ وجه خرابی نداشته و احتیاج به تعمیر پیدا نمی‌کند فقط بعد از آنکه به مدت چند سال مورد استفاده قرار گرفتند با توجه به سایش که در این قطعات به وجود می‌آید باید برای تعویض آنها اقدام نمود تا در نتیجه درب اتوماتیک بتواند کارکرد خود را به درستی انجام دهد.

خدمات درب اتوماتیک ما که بصورتی متمایز و بر پایه سرعت و کیفیت به مشتریانش بنا شده است، همان راز ماندگاری آدرا می باشد و تیم خدمات درنادر به رضایت مشتریان خود که حاصل تلاش کلیه پرسنل و مدیرانش می باشد، افتخار می کند.

خدمات ۲۴ ساعته درنادر شامل نصب ، راه اندازی، تعمیر درب اتوماتیک و نگهداری انواع درب های اتوماتیک می باشد. تیم خدمات درب اتوماتیک آدرا علاوه بر پشتیبانی و گارانتی محصولات خود، سفارش خدمات و سرویس دهی سایر مشتریان را نیز می پذیرد.  تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ، سرویس درب اتوماتیک شیشه ای و تعویض کلیه قطعات بنا به خواست شما توسط کارشناسان مجرب آدرا انجام می گیرد.

خدمات

ما خیال خود را به آینده می گشاییم. ما به لطف تجربه ای که بیش از 50 سال است که بدست آورده ایم و اعتماد مشتریان به ما نسبت به آن ساخته ایم ، همواره به ساخت آن کمک می کنیم.

ما با استفاده از خدمات انتگرال 360 درجه به شما کمک می کنیم تا از مرحله اول تا آخرین مرحله در هر پروژه همراهی کنیم تا اینکه به بهترین راه حل برسید.

ما طراحی می کنیم

پنج دهه در بازار درب های اتوماتیک و سیستم های کنترل دسترسی نوآوری کرده و محصولاتی را با مناسب ترین قابلیت برای هر پروژه معماری ارائه می دهد. با اتمام های رنگی و رنگی برای ادغام مؤثر در محیط اطراف خود.

ما سازگار هستیم

 ما در تلاش هستیم راه حل های منحصر به فرد برای هر مؤسسه ، اعم از تجاری و شخصی ارائه دهیم. ما هر ساله بیش از 15000 درب نصب می کنیم که این امر باعث تقویت موقعیت های ما به عنوان راهبر در بخش درب اتوماتیک می شود.

پشتیبانی 24 ساعته

ما همیشه اینجا هستیم. متخصصان فنی ما در تمام مراحل پروژه ، هر زمان که خدمات ما مورد نیاز باشد ، در هر زمان و هر مکان ، ساعت 24/7 در تهران ، پشتیبانی کاملی را ارائه می دهند.

مشاوره رایگان

با ما در تماس باشید.
Call Now Buttonتماس