تماس

تماس با ما : 88592369 – 02188863495

درب اتوماتیک کشویی

در های اتوماتیک کشویی:

امروزه استفاده از در های شیشه ای به عنوان در های شیشه ای مغازه، ورودی آپارتمان ها و برج ها، بیمارستان ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. در های شیشه ای با توجه به نیاز مشتریان می توان به حالت اتوماتیک و یا حالت دستی اجرا شود. با توجه به نوع شیشه استفاده شده در های شیشه ای، مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند.

درب شیشه ای- درب شیشه ای سکوریت:

درب شیشه ای را می توان به دو صورت درب  اتوماتیک و درب شیشه ای دستی سفارش داد. اگر درب شیشه ای به صورت اتوماتیک باشد نیاز به موتور و سایر متعلقات درب شیشه ای اتوماتیک دارد. در صورتی که به صورت دستی باشد، بر روی درب شیشه ای دستگیره ای برای باز و بسته کردن به صورت دستی درب شیشه ای نصب می شود. درب شیشه ای سکوریت با توجه به شیشه استفاده شده در آن، مقاوم در برابر ضربه می باشد. درب شیشه ای سکوریت کار برد های متفاوتی دارد. از درب شیشه ای سکوریت در دودبند ها، بیمارستان ها و … استفاده می شود.


  • پروژه  شرکت ایده سبز
  • پروژه تا حد مطلوب انجام شده.
  • موقعیت مکانی مناسب
  • دارای پارکینگ طبقاتی
  • ساخته شده با مجوز رسمی

تاریخ درب گاراژ می تواند زمانی حدود سال ۴۵۰ پیش از میلاد مسیح، زمانی که ارابه در اتاقکهای دروازه نگهداری میشدند باشد، اما در ایالات متحده این درب ها در حدود قرن ۲۰ رواج پیدا کردند. در اوایل سال ۱۹۰۲ میلادی، تولید کنندگان آمریکایی، از جمله Cornell Iron Works در کاتالوگ های خود یک “درب اتوماتیک مسطح بالارو” را معرفی کردند. یک کاتالوگ به عنوان مدرک از سال ۱۹۰۶ وجود دارد که مدل درب اتوماتیک پارکینگ سقفی را معرفی می کند.