دٌرنادٌر مجری درب های اتوماتیک در تهران

درهای مقطعی اتوماتیک

در هنگام بحث درباره درهای مربوط به بخش صنعت ، باید درهای مقطعی اتوماتیک ذکر شود. واحدهای صنعتی و انواع کارخانه از این نوع ورودی در امکانات خود بهره مند می شوند.

آنها ایمن و ساکت هستند و با حداکثر امنیت بسته شده ای که فضای داخلی را عایق بندی می کند ، عایق مؤثر را تأمین می کنند. اما نه تنها ویژگی های آن مهم هستند. همچنین از ظاهر آن ، ویژگی بارز برند مانوشا است که این نوع محصولات را بر اساس یک طراحی بهینه تولید می کند تا راحت ترین ورودی با کاهش تأثیر بصری در فضای نصب شده را ارائه دهد.

۱۱۰۰۳۵

خدمات ما :

درهای مقطعی دارای چندین ویژگی هستند که آنها را بسیار مؤثر می کند. آنها به صورت عمودی باز می شوند ، مهر و موم های آنها در اتصالات با لولا و طرفین قابل انعطاف است تا از بسته شدن کامل اطمینان حاصل شود. در Manusa ، ما به دنبال این هستیم که اطمینان حاصل شود که هر پروژه می تواند برای هر مشتری بی نظیر باشد ، به همین دلیل می توان درها را برای استفاده مورد نظر خود سفارشی کرد. به عنوان مثال ، آنها ممکن است شامل پنجره های کوچک باشند و یا یک درب لعاب می تواند تولید شود تا از طریق آن به وضوح دیده شود. به لطف صفحات تقویت کننده مداوم آنها بسیار بادوام هستند.

چندین پانل مختلف محصول برای پنل درب وجود دارد. این ممکن است یک پانل شیشه ای به صورت افقی ، صفحه ای از پانل های چهارم یا پانل چوب تقلید و پانل استیل ضد زنگ باشد. درهای مقطعی اتوماتیک نیز می توانند در طیف گسترده ای از رنگ های RAL و مقیاس وسیعی از اندازه گیری ها نصب شوند تا اطمینان حاصل شود که آنها کاملاً با فضای معماری ساختمان جایی که در آن نصب شده است ، ترکیب شوند.

اما نه تنها در صنعت ، درهای بخش اتوماتیک نیز می توانند در مغازه ها ، هتل ها و مناطق مسکونی نصب شوند. تضمین واقعی اثربخشی.

مقالات