دٌرنادٌر مجری درب های اتوماتیک در تهران

 

The futuristic architecture of the new building and the constant high numbers of visitors demand automatic sliding doors and glass swing doors with very special characteristics.

درهای اتوماتیک در آزمایش جدید

مرکز تحقیقات آزمایشگاهی که تازه در آوریل 2019 باز شد ، بر یادگیری ، تحقیق و آزمایش تمرکز دارد ، بنابراین درهای اتوماتیک توسط GEZE یک گنجاندن طبیعی است. معماری داخلی آینده نگر بازسازی ساختمان جدید و تعداد بالای بازدیدکنندگان ثابت نیاز به درهای کشویی اتوماتیک و درهای چرخشی شیشه ای با مشخصات بسیار ویژه دارد. و GEZE با داشتن برنامه سری انعطاف پذیر و مهارت حرفه ای خود ، حتی یک راه حل درب خاص نوسان را بسیار ساده ارائه کرده است. درهای چرخشی و کشویی اتوماتیک کاملاً در نمای شیشه و فضای داخلی شفاف جای می گیرند. آنها از دسترسی و ایمنی در ساختمانی که ارزش زندگی در آن را دارد پشتیبانی می کنند.

 مرتبط :

سیستم های درب کشویی اتوماتیک در معماری تماشایی

برنامه هیجان انگیز این آزمایش عشق به دانش و لذت آزمایش را تشویق می کند. حتی معماری ساختمان جدید تجربی است. شش طبقه در مقابل یکدیگر به عنوان “مارپیچ مکانی” پیچیده شده اند – یک ساختار شفاف با پنج ضلع نما در هر یک. آنها کاملاً از شیشه ساخته شده اند.

درهای کشویی شیشه ای قوام بصری ایجاد می کنند

نمای شیشه ای در ورودی اصلی دارای یک سیستم درب کشویی اتوماتیک به عنوان یک ویژگی زیبایی شناختی است که در عین حال به اندازه کافی احتیاط است که نمی تواند طرح شیشه ای سازگار را مختل کند. GEZE با درب اتوماتیک کشویی اتوماتیک با برگهای تمام شیشه ای یکپارچه (IGG) همکاری خود را انجام داد. پروفیل های درب روی سطح شیشه قابل مشاهده نیستند ، زیرا می توان آنها را بین صفحات یافت. درایو درب باعث اختلال در طراحی احتیاط نیست. درایو Slimdrive SL NT IGG تنها 7 سانتی متر ارتفاع دارد و به راحتی داخل نمای شیشه ای از بین می رود.

Des

زیبایی شناسی درب همراه با بهره وری انرژی

مزایای بیشتر سیستم درب کشویی Slimdrive SL NT IGG شامل بهره وری انرژی و جلوگیری از اتلاف گرما در دهلیز است. قاب پلاستیکی ، که به طور نامرئی بین دو صفحه شستشو یکپارچه شده و با الیاف شیشه ای تقویت شده ، جداسازی حرارتی از پروفیل درب را امکان پذیر می کند. این بدان معنی است که درهای بزرگ درب ، در عایق بندی حرارتی در ورودی نما و متعاقباً در حفاظت از آب و هوا نیز نقش دارند.

خدمات ما :

زیبایی شناسی و عملکرد

Des

درهای کشویی از دسترسی و ایمنی اطمینان حاصل می کنند

این آزمایش پیش بینی می کند 250،000 بازدید کننده در سال حتی بیش از نمایشگاه موفق قبلی استقبال کند. وقتی مدارس ، گروه ها و خانواده ها می خواهند به راحتی ، در دسترس و سریع وارد ساختمان جدید شوند و از آن خارج شوند ، درهای ورودی اصلی باید تست های استرس واقعی را تحمل کنند. سیستم های درب کشویی اتوماتیک ، با درایوهای درب آزمایش شده و سری از سری Slimdrive ، برای باز و بسته شدن دائمی طراحی شده اند: قابل اطمینان ، آرام و بی سر و صدا.

در جاهایی که گروه های بزرگی از مردم گرد هم می آیند ، اولویت اصلی ایمنی است. درهای کشویی بزرگ و گسترده از بالاترین استانداردهای ایمنی برای افراد برخوردار است. مجهز به نوع درایو Slimdrive SL NT-FR برای خروج اضطراری ، در صورت بروز خطر می توانید ساختمان را به سرعت و در دسترس قرار دهید.

برای شروع بهترین درب های اتوماتیک از ابتدا

برنامه ریزی و ساخت چهار سال در پشت آزمایش جدید نهفته است و یک پیشنهاد گسترده ایجاد می کند که حتی به آینده نیز نگاه می کند. در طی برنامه ریزی ساختمان ، کارشناسان پروژه GEZE از مراحل اولیه با این پروژه درگیر شدند. آنها با مهارت و تجربه حرفه ای خود در ساختمان های نمایشگاهی بسیار پرتحرک از نظر معماری ، توانستند از ابتدا ایده هایی را توسعه دهند ، روی همه پیشنهادات برای همه راه حل های ممکن درها کار کنند و متعاقباً یک شبکه کارآمد برای تبادل نظر بین معماران ، برنامه ریزان ویژه و همه طرفین ایجاد کنند. درگیر در ساخت و ساز. این امر منجر به تحقق درب های اتوماتیک زیبایی بخش که همچنین الزامات ساختاری و ایمنی استفاده درب را برآورده می کند.

درهای چرخش اتوماتیک چند منظوره و یکنواخت هستند

طراحی یکنواخت ، سهولت دسترسی و کارایی از مهمترین خواسته ها برای تعداد زیاد درب اتوماتیک چرخان در طرح های مختلف در مارپیچ فضایی است که به سالن های نمایشگاه و استودیوهای خلاق منتهی می شود.

استعداد برجسته و همه جانبه از سبد درایو چرخش GEZE برای درهای نوسان ، ظاهری یکنواخت در ترکیب با ویژگی های مختلف ارائه می دهد. درایوهای درب Powerturn دارای طراحی باریک (ارتفاع درایو 7 سانتی متر ، دقیقاً برابر با درایوهای Slimdrive برای درهای کشویی) ، عملکردهای متنوعی را ارائه می دهند و می توانند در طیف گسترده ای از سیستم درب ها یکپارچه شوند. آنها همچنین درب های بزرگ و سنگین را بدون صدا و با اطمینان – کاملاً اتوماتیک ، با فشار دکمه یا دستی باز می کنند. حتي كودكان مي توانند با تشكر از عملكرد نوسان هوشمند به عنوان كمك بازكننده ، درب هاي محافظت در برابر آتش گاهي سنگين تر را به راحتي با دست باز كنند.

مقالات