دٌرنادٌر مجری درب های اتوماتیک در تهران

مشکلات درب های اتوماتیک

بعضی اوقات ، بعد از مدتی ، درها دیگر به خوبی کار نمی کنند ، همانطور که در اولین بار نصب می شوند.

هنگامی که درب اتوماتیک باز نمی شود ، می تواند به دلایل مختلف باشد: واحد درایو ممکن است دچار نقص الکتریکی یا مکانیکی شود. ممکن است خطایی در نرم افزار فعال شده توسط سنسور حرکت وجود داشته باشد. یا درب هموار یا باز و بسته نمی شود و یا انتظار می رود.

علاوه بر این ، در کنار این مشکلات ، عملکرد درها می تواند صداهای ناخواسته ایجاد کند. به عنوان مثال ، صدای بلند و پر فشار. این ممکن است به این دلیل باشد که مکانیزم فرسوده شده است و با جداسازی و نصب مجدد محصول یا نصب قسمت جدید نیاز به تعمیر دارد.

photo 2018 12 19 23 14 24

خدمات ما :

یکی دیگر از عیب های احتمالی این است که درب توسط جسم مانع از حرکت ریل هایی می شود که حرکت برگهای جانبی را هدایت می کنند. این موضوعی است که باید روزانه بررسی شود ، بنابراین با گذشت زمان به یک مشکل غیرقابل حل تبدیل نمی شود.
عیب یابی. درب اتوماتیک باز نمی شود

اما برای حل مشکل درب اتوماتیک که به درستی کار نمی کند و باز نمی شود چه باید کرد؟

این در شرایطی است که باید تکنسین های شرکتی که درب را تولید می کند ، وارد عمل شوند. آنها با این محصول آشنا هستند و در زمینه چگونگی ترمیم هرگونه آسیب به درب اتوماتیک ، متخصص خواهند بود.

در مورد یک شرکت ، تیم نگهداری خودشان قبل از تماس با خدمات پشتیبانی مشتری درنادر باید سعی کنند علت این مشکل را کشف کنند. این بدان معناست که برای حل هر چه سریعتر این حادثه ، کانال های مناسب دنبال می شوند.

اما اگر دری که باز نخواهد شد متعلق به یک مشتری خصوصی است ، به عنوان مثال در خانه یا گاراژ آنها ، پس از آن اقدام عملی ایده آل برای فراخوانی سرپرست جامعه ساکنان یا بلوک آپارتمان یا در صورت وجود منزل شخصی ، با شرکت بیمه تماس بگیرید و یا مستقیماً با خدمات فنی ما تماس بگیرید.

مقالات