تماس

تماس با ما : 88592369 – 02188863495

پروژه های ما

شرکت درنادر با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فروش ، نصب و راه اندازی وتعمیرات انواع درب های اتوماتیک ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک شیشه ای ، جک پارکینگ ، راهبند و غیره بیش از 1000 پروژه برگ و کوچک در سطح تهران و کرج رزومه خود را روز به روز بهتر کرده در ادامه به خلاصه ای از این پروژه ها اشاره نموده ایم .

درب اتوماتیک کرکره ای

به این گونه است که بستگی به عرض و ارتفاع محل نصب آن که به استاندارد ها و قوانین مسکونی مربوط است نصب می گردد . در درب اتوماتیک پارکینگ منزل از موتور مکانیکی درب پارکینگ استفاده می گردد .

ادامه مطلب

راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک متشکل از یک میله و ورقه می باشد  که در آخر آن یک وزنه وصل گردیده و به مدل افقی در مقابل خودرو ها در مسیر قرار می دهند .

ادامه مطلب

درب شیشه ای اتوماتیک

موتور های کرکره برقی در چندین مدل مختلف تولید و به بازار ایران عرضه می گردد که از جمله آنان میتوان به موتور های ساید, موتور های تیوبلار, موتور های ام سی یا شفت و فنر و موتور سایبان برقی TSPپرسرعت صنعتی اشاره نمود.

ادامه مطلب

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک پارکینگ یک درب بزرگ برای پارکینگ است که یا به صورت دستی و یا توسط یک موتور الکتریکی (یک درب بازکن درب اتوماتیک پارکینگ ) باز می شود. درب های پارکینگ اغلب به اندازه کافی برای رفت و آمد خودرو و سایر وسایل نقلیه بزرگ است.

ادامه مطلب

جک بازویی اتوماتیک درب پارکینگ

کمپانی ام پی سی یک کمپانی ریشه دار و قدیمی در ایتالیا می باشد که قریب به بیست سال است در زمینه درب اتوماتیک و یا درب برقی پارکینگ فعالیت می نماید. د

ادامه مطلب

درب شیشه ای اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای کرو یا منحنی که جزو دربهای مدرن و لوکس هستند و برای فضاهایی مانند هتلها ،بیمارستانها ،بانکها ،مراکز خدماتی و … این نوع درب که قیمتهای گرانتری نسبت به درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی یا کشویی دارند علاوه بر زیبایی خاص میتوانند در عرض کمتر ،بازشو بیشتری را اریه دهند.

ادامه مطلب
دانلود کاتالوگ کامل از خدمات ما و مشخصات پروژه ها
دانلود