دٌرنادٌر مجری درب های اتوماتیک در تهران

راهبند اتوماتیک

مبانی اولیه در انواع مختلفی از موانع ترافیکی اتوماتیک ( راهبند اتوماتیک )

درنادر می تواند موانعی از ترافیک را برای شما فراهم کند که بسیار مؤثر است و استفاده از آنها را آسان و قابل استفاده می کند. آنها می توانند کنترل همه انواع وسایل نقلیه و همچنین ایجاد امنیت و ایمنی برای دسترسی عابران پیاده در یک منطقه محدود را فراهم کنند. ما می توانیم با توجه به شرایط دقیق شما راهبند اتوماتیک ( موانع ترافیکی) را فراهم کنیم و همیشه اطمینان حاصل خواهیم کرد که آنها مطابق قوانین و مقررات ایمنی هستند.

از موانع ترافیک اتوماتیک ( راهبند اتوماتیک) برای دسترسی به سایت یا ورودی های کارخانه استفاده می شود که در آن اندازه و طول رونق بیشتر از حد لازم برای موانع پارکینگ خودرو است. Automate Systems Ltd طیف وسیعی از موانع ترافیکی اتوماتیک را فراهم می کند که محبوب ترین آنها سد RIB است ، اینها در طیف وسیعی از اندازه ها متناسب با نیاز شما ارائه می شوند.

خدمات ما :

Traffic Barrier 6 300x225 1

انواع سیستم مانع (راهبند)

شما می توانید راهبند (موانع ترافیکی) خود را بر اساس فاکتورهای مختلف انتخاب کنید:

نوع ترافیک شما – از نظر وسایل نقلیه سبک مانند اتومبیل یا دوچرخه یا وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون و ون ماهیت محل زندگی شما – خواه یک منطقه عمومی یا خصوصی باشد ، یک منطقه مسکونی ، توسعه تجاری یا یک سایت ساخت و سازهدف اصلی از سد ترافیک ، به عنوان مثال کنترل جریان ترافیک یا جلوگیری از ورود وسایل نقلیه غیرمجاز به مناطق امن است.

سد ترافیک RIB Normal دارای یک وظیفه سنگین ، 230 ولت موتور و گیربکس مناسب برای ورودی های عرض 6 متر است. رونق سد Rib Normal بزرگ است ، طول 118 میلی متر 80 میلی متر x تا 7150 میلی متر طول دارد. در صورت قطع برق ، سد را می توان به راحتی با استفاده از میل لنگ دستی ارائه داد. از آنجا که رونق بسیار زیاد است .

محصولات مرتبط :

زمان باز شدن تا 11 ثانیه می تواند باشد ، که برای کامیون ها مناسب است اما کمی آهسته برای جلوگیری از خم شدن دم در این حالت ، اگر به دنبال مانعی برای جلوگیری از خم شدن دم هستید ، لطفا اینجا را کلیک کنید یا با ما تماس بگیرید سد ترافیک اتوماتیک Rib Normal برای بهبود دید می تواند به دامن پایین مجهز شود و از پیاده روی هنگام پیاده شدن هنگام پیاده شدن در هنگام عبور از عابر پیاده مانع شود. طول موانع با دامن متفاوت خواهد بود ، لطفا برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید.

DSCF3494 300x225 1

انواع سیستم مانع (راهبند)

هنگامی که از این راهبند اتوماتیک ( مانع ترافیکی اتوماتیک ) در ورودی های کارخانه استفاده می شود ، توصیه می کنیم که دارای علامت توقف بلند باشد ، به این معنی که راننده می تواند ببیند که این رونق در حالت نزولی از کابین خود قرار گرفته است ، که ممکن است بالقوه از رونق سدی بالاتر باشد. نامهای دیگری که می تواند برای یک Traffic Barrier استفاده شود عبارتند از: دروازه مانع ، بالا رفتن سد بازو و بالا رفتن سد. استفاده ایده آل از موانع ترافیک اتوماتیک ما جایی است که یک ورودی بدون سرنشین است.

امکان استفاده از پست ارتفاع دوگانه با کارت خوان در هر دو ارتفاع خودرو و همچنین ارتفاع کامیون وجود دارد. این سد با یک حلقه القایی اتوماتیک تعبیه خواهد شد تا هنگام ورود خودرو به راحتی با آن سد را ببندد ، بنابراین به کنترل و کنترل خودکار ترافیک می دهد. موانع راهنمایی و رانندگی از سیستم های اتوماتیک به همان اندازه مقرون به صرفه است که نصب آنها برای حفظ کارایی دارد.

آنها با استفاده از مواد قوی در محل نگهداری می شوند و هزینه های نگهداری شما را به حداقل می رسانند. آنها همچنین از لحاظ زیبایی شناختی جذاب هستند و می توانند در برابر فاسد ترین محیط ها مقاوم باشند.ما همچنین مانع خورشیدی ارائه می دهیم ، این هزینه های برق را کاهش می دهد و از نظر زیست محیطی دوستانه تر است. نمونه ای از این سیستم در زیر نشان داده شده است.

Solar Barrier 1 300x194 1

آخرین مقالات