logo

درب شیشه ای کشویی

درهای اتوماتیک شیشه ای قابل استفاده برای

خرده فروشی ، استفاده تجاری و صنعتی

شرکت درنادر ارائه دهنده انواع درب های شیشه ای کشویی اتوماتیک مدرن برای استفاده های صنعتی ، تجاری ، بهداشتی و خرده فروشی را دارد. ما همچنین تعمیرات و نگهداری را در کلیه مارک های درب های خودکار انجام می دهیم. درهای اتوماتیک شیشه ای کشویی ما در سراسر تهران و کرج در مکانهای مختلفی از جمله:

 • بیمارستان ها
 • فرودگاه ها
 • مراکز خرده فروشی
 • داروخانه ها
 • هتل ها
 • فروشگاه های مواد غذایی
 • فروشگاه های سخت افزار
 • فروشگاه کالاهای ورزشی
 • و بیشتر
 • همه درهای کشویی
 • اتوماتیک ما ، از جمله سری
 • محبوب محبوب ما Dura-Glide ™ 2000/3000 و Dura-Guard ™ 2000/3000 ، برای
 • پاسخگویی به نیازها و
 • مشخصات دقیق شما کاملاً قابل تنظیم هستند.
 • سیستم های درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ما در طرح هایی با درجه اتاق تمیز ، مدل های
 • تلسکوپی ، سیستم های دو برابر ، ByPass ، مدل های ضربه سنگین طوفان ، ساخت انفجار / بالستیک و موارد دیگر موجود است.
 • گزینه ها و ویژگی های امنیتی موجود عبارتند از:

محصولات مرتبط :

تاخیر در خارج از خانه – یک پیشرفت امنیتی است که در حالی که زنگ خطر به صدا در می آید خروج را برای 15 تا 30 ثانیه انکار نمی کند
منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) – منبع تهیه پشتیبان ، در صورت لزوم ، آدرس اضطراری را فراهم می کند
رها شدن هراس – امنیت مطلوب و دسترسی آسان در مواقع اضطراری را فراهم می کند
سخت افزار وحشت Dura-Storm – – میله های وحشت که مطابق با سخت افزارهای میامی-داد و ایالت فلوریدا
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی شناسی دلپذیر ، آسان برای سفارشی سازی ، درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی با دوام ، با STANLEY Access Technologies تماس بگیرید. ما مفتخریم که به عنوان اصلی و هنوز هم رهبر شناخته شده در صنعت درب اتوماتیک شیشه ای هستیم.

 انوع درب کشویی

درهای کشویی می توانند سبک و جذابیت کلی خانه شما را به روز کنند. برای یافتن درب شیشه ای کشویی مناسب که خانه شما را تغییر می دهد ، با انواع مختلف آشنا شوید.

sliding doors - درب اتوماتیک شیشه ای

خدمات ما :

صنعت درب با توجه به روند فعلی که به سمت درب های اتوماتیک کشویی تکیه می کند ، قوی است. درهای کشویی نوع درهایی هستند که با کشویی به صورت افقی باز می شوند. آنها یا روی یک مسیر سوار شده یا به حالت تعلیق در آمده اند.

طبق یک مطالعه جدید ، بازار درهای اتوماتیک شیشه ای کشویی در سال 2016 سه درصد رشد کرد و پیش بینی می شود سالانه چهار درصد رشد کند. دلیل این روند به این دلیل است که مشتریان اکنون درهای بزرگ و گسترده ای را می خواهند – هم برای فضای داخلی و هم نمای بیرونی خانه هایشان.

lowes bypass 300x300 - درب اتوماتیک شیشه ای

انواع درب های بای پس

یکی از آسان ترین انواع درب کشویی که می توانید از آن در منزل استفاده کنید ، یک درب بای پس است. درهای بای پس دارای پانل های ثابت هستند که در مجاورت یکدیگر آویزان شده اند. آهنگ ها هم در بالا و هم در زیر قاب درب قرار گرفته اند. شما در را با کشیدن آن در یک جهت باز می کنید و استفاده از آن بسیار آسان است.

این نوع درب های کشویی برای بسیاری از اهداف بسیار محبوب شده اند. معمولاً درهای بای پس از درب های کمد یا حتی راهی برای جدا کردن دو فضای زندگی به دلایل حریم خصوصی مشاهده خواهید کرد. تلاش زیادی برای نصب یکی از این درب ها انجام نمی شود و آنها قطعاً مفید خواهند بود. شما می توانید آنها را در تعدادی از سبک های مختلف تصویری خریداری کنید تا ظاهر کاملاً متنوع داشته باشند.

محصولات مرتبط :

رایج ترین نوع درب بای پس که شما خواهید دید چوبی است و شبیه چیزی است که در کمد خواهید دید. این قطعاً متداول ترین هدف برای این نوع درب های کشویی است. یکی دیگر از کاربردهای متداول درب های کشویی به سبک بای پس در حمام دیده می شود. مردم عاشق نصب درب های بای پس از روی دوش خود هستند زیرا ظاهری زیبا و عملکردی کاملاً مناسب برای این منظور فراهم می کند.

خرید یکی از این درهای کشویی گذر نیز مشکل نخواهد بود. اینها را می توانید با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید ، به این معنی که می توانید به راحتی آنها را در کل خانه خود در کمد ها قرار دهید. اگر به درهای گنجه جدید احتیاج دارید ، پس از نصب اینها به نفع شما خواهد بود. این روند ساده خواهد بود و شما مجبور نیستید خیلی از پول درآمده خود را خرج کنید.

41PIKzY3n L. AC - درب اتوماتیک شیشه ای

درهای کشویی جیب

درهای کشویی جیب به دلایل مختلف واقعاً مناسب هستند. بارزترین راحتی این درها این است که آنها به دیوار ناپدید می شوند. یک درب کشویی جیب یک پنل منفرد دارد و به هیچ وجه لولا ندارد. در هنگام نیاز به باز کردن درب ، به داخل یک فضای در دیوار می چرخد.

این کار بسیار عالی است وقتی می خواهید درب خوبی داشته باشید اما از نظر فضا کم است. مردم تمام وقت از اینها برای درهای کمد استفاده می کنند و خیلی راحت کار می کنند. درهای جیبی همچنین می تواند برای شلوار یا حتی درهای اتاق خواب بسیار عالی باشد ، بنابراین واقعاً بستگی به حس و سبک شخصی شما دارد. وقتی با فضای محدود کار می کنید ، گاهی اوقات خیلی راحت تر می توانید درب آن را در دیوار بکشید.

محصولات مرتبط :

درهای کشویی پاکت پی سی خود به نظر می رسد در بسیاری از ظاهر متفاوت و منحصر به فرد است. شما می توانید یک درب کشویی جیب چوبی سنتی را پیدا کنید و آنها می توانند در انواع مختلف چوب های چوبی به بازار بیایند. همچنین می توان درهای جیب را با جذابیت مدرن تری یافت. این درها در ابتدا در دوره ویکتوریا محبوبیت پیدا کردند ، بنابراین بسیاری از آنها را می بینید که با آن فلسفه طراحی داخلی مطابقت دارند.

بسته به سطح مهارت نجاری خود ، ممکن است بخواهید در نصب این سبک از درب کمک بخواهید. ایجاد فضایی برای استراحت درب در داخل دیوار چندان دشوار نیست ، اما اگر در تلاش برای انجام این کار احساس راحتی نمی کنید ، بهتر است بهترین راه حل را پیدا کنید. در کل ، شما با این درب های جیب تجربه ای عالی خواهید داشت و اگر با فضای محدود کار می کنید بسیار ارزشمند هستند. به همین دلیل حتی اگر مجبور شوید شخصی را استخدام کنید تا در را برای شما نصب کند ، می تواند ارزش آن را داشته باشد.

درب کشویی دو برابر

way sliding bi fold door 072418 - درب اتوماتیک شیشه ای

همچنین درهایی به صورت دو برابر وجود دارد که هنوز هم مانند درهای کشویی عمل می کنند. این درها را بطور باورنکردنی اغلب مشاهده خواهید کرد. با باز کردن درب به یک طرف می روید و هر دو نیمه درب را به سمت دیگری فشرده می کنید. این گزینه به اندازه گزینه جیب درب جیبی کم مصرف یا صرفه جویی در فضا نیست اما بسیار خوب کار می کند.

بسیاری از افراد از زیبایی شناسی ایجاد شده توسط درهای کشویی دو طرفه لذت می برند. اگر می خواهید در حالی که هنوز می خواهید از راحتی داشتن درب کشویی به راحتی به یک درب دوجداره بپردازید ، پس این گزینه عالی است. این چیزی نیست که شما در بسیاری از مکان های خانه خود از آن استفاده کنید بلکه برای شیرین کاری یا کمد شما کارایی خوبی نخواهد داشت. این درب ها خیلی سریع قابل نصب هستند ، بنابراین مطمئناً مناسب و کاربر پسند هستند.

درب کشویی پاسیو

بیشتر خانه های آمریکای شمالی دارای یک درب کشویی هستند که در صورت داشتن یک ویژگی از آن ، به پاسیو منتهی می شود. وقتی اصطلاح درب کشویی را مطرح می کنید ، افکار اکثر مردم فوراً به درب پاسیو باز می گردند. این درها با این اصطلاح مترادف شده اند اگرچه می بینید که درهای کشویی نیز در بسیاری از نقاط دیگر در داخل خانه های افراد استفاده می شود. همه عاشق راحتی درهای کشویی پاسیو هستند زیرا در جفت شدن با یک منطقه پاسیوی زیبا ، بسیار زیبا به نظر می رسند.

می توانید بسیاری از سبک های درهای کشویی پاسیو را پیدا کنید اما متداول ترین آنها دارای یک پانل درب ثابت و یک درب کشویی است که به عنوان ورودی عمل می کند. برخی از این درها بیشتر از پانل های شیشه ای ضخیم ساخته می شوند تا به مردم امکان نمای خوبی از بیرون داده شود. به همین دلیل این درها بسیار پرطرفدار هستند و بسیاری از افراد دوست دارند که آنها را فقط برای نمای مشاهده کنند. اگر می خواهید راحت ترین نوع درب را برای بیرون رفتن از پاسیون یا عرشه خود داشته باشید ، می خواهید در اسرع وقت یکی از این موارد را نصب کنید.

محصولات مرتبط :

بعضی از درهای پاسیو می توانند فوق العاده تزئین شده و برخی دیگر از دوام بیشتری برخوردار باشند. قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد خرید ، باید در مورد نیازهای خود فکر کنید. این مهم است که در نظر بگیرید چه کسی از درب استفاده می کند و چقدر به آن ایمن هستید تا بتوانید آن را باشید. درب های تزئین شده تر ممکن است به اندازه برخی از انواع دیگر کاملاً بادوام نباشد. خرید درب کشویی پاسیوی فوق العاده محکم که دارای شیشه های بسیار سخت است امکان پذیر است و در صورت داشتن فرزندان ممکن است این بهترین گزینه باشد.

در بیشتر مواقع ، نصب این درب های کشویی پاسیو دشوار نیست. اگر خانه شما در حال حاضر دارای یک درب است ، ممکن است شما نیاز به تغییراتی داشته باشید تا اندازه این درب ها را در نظر بگیرید. افرادی که به مهارت های نجاری خود اطمینان ندارند ممکن است بخواهند در صورت نیاز به این نوع تغییرات قبل از نصب ، به یک متخصص مراجعه کنند. صرفنظر از آن ، شما قادر خواهید بود یک درب کشویی پاسیوی بسیار زیبا را در خانه خود با قیمت مناسب نصب کنید.

درهای کشویی فرانسوی

milgard sliding french doors 072418 - درب اتوماتیک شیشه ای

وقتی به درهای فرانسه فکر می کنید ، احتمالاً درب کشویی را پیش بینی نمی کنید. این طبیعی است زیرا اکثریت قریب به اتفاق درهای فرانسه دو برابر است و ساخته شده است تا به صورت سنتی باز و بسته شوند. درهای فرانسه وجود دارد که از تکنیک های کشویی برای صرفه جویی در فضا استفاده می کند. برخی از این درهای فرانسه حتی می توانند به عنوان درب های جیبی نیز استفاده شوند که بسیار مناسب است.

یکی از دلایلی که مردم عاشق نصب درب های فرانسوی در خانه های خود هستند این است که آنها فقط زیبا به نظر می رسند. این درها بسیار تزئین شده و دارای سبک و سیاقی هستند که همه خودشان هستند. اگر از ظاهر یک درب فرانسوی لذت می برید ، اما این فضای را ندارید که نوع درب فرانسوی را باز کنید ، باز کردن یک درب فرانسوی کشویی بسیار جذاب خواهد بود. شما می توانید بدون نیاز به فضای بیش از حد ، از زیبایی چشمگیر این نوع درب ها استفاده کنید.

این درها بسیار عالی کار می کنند تا به شما امکان دهند فضای زندگی مناسب را ایجاد کنید تا حس سبک خود را نشان دهید. می توان از آنها به عنوان درب پاسیو استفاده کرد اما ممکن است در سایر قسمت های خانه شما نیز به خوبی کار کند. این واقعاً به وضعیت و آنچه شما در درهای کشویی فرانسوی خود را جستجو می کنید بستگی دارد. در هر صورت ، درهای خارق العاده ای خواهید گرفت که جذابیت قابل توجهی را به هر اتاقی که می خواهید در آن اضافه کنید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

آخرین مقالات

Call Now Buttonتماس