دٌرنادٌر مجری درب های اتوماتیک در تهران

تعمیر کرکره برقی - تعمیرات درب اتوماتیک

سرویس های درنادر

تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای  – تعمیرات کرکره برقی

رضایت مشتری با تضمین یک سرویس حرفه ای با کیفیت بالا  در زمینه تعمیر انواع درب های اتوماتیک ، تعمیرات کرکره برقی ، تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ،تعمیرات  درب پارکینگی ،  تعمیر جک ریلی و راهبند حاصل می شود. خدمات درنادر نتیجه تجربیات گسترده ما ، یک سرویس فنی رسمی منحصر به فرد است که پاسخگوی بیشترین نیازها است.

تعمیرات کرکره برقی موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. کرکره برقی از قطعات مختلفی تشکیل می شود که هر یک از این قطعات باید کار کرد سالم و بدون عیب و نقص داشته باشند و در نتیجه دست به دست هم داده و کرکره برقی فعالیت خود را به درستی انجام دهد. یکی از مواردی که در استفاده از کرکره برقی اهمیت بسیار بالایی دارد، رگلاژ کرکره برقی یا همان تنظیم میزان بالا و پایین بودن کرکره برقی می باشد. برای انجام رگلاژ کرکره برقی مدل های مختلف از موتور بر روی آن سوار می گردد و باید از یک آچار مخصوص استفاده نموده و تنظیم میکروسوئیچ و همچنین تنظیم حد بالا و پایین بودن کرکره برقی اقدام نماییم.

محصولات ما :

تعمیرات کرکره برقی شامل موارد بسیار زیادی است چرا که اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی در نوع خود تنوع زیادی دارند. از جمله مهمترین اجزاء و قطعات به کار رفته در کرکره برقی می توان به موتور کرکره برقی، تیغه های کرکره برقی، کنترل و یا ریموت کرکره برقی و همچنین مدل های مختلف سنسور به کار رفته در کرکره برقی اشاره نمود.

photo 2019 05 12 23 25 18

تعمیرات کرکره اتومات در قسمت درب کرکره 

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در هنگام تعمیرات کرکره برقی درب کرکره برقی می باشد، چرا که این قسمت از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی بوده و از تیغه های مختلفی با متریال مختلف با یکدیگر تفاوت دارند. در حالت کلی تعمیرات کرکره برقی درب و درب کرکره ای با استفاده از افراد متخصص و دانش کافی صورت پذیرد تا در نتیجه خرابی لازم در کمترین زمان ممکن بررسی شده و کارکرد صحیح کرکره برقی نتیجه گردد.

خدمات مرتبط : تعمیر جک پارکینگ

 خرابی کرکره و لزوم تعمیرات کرکره برقی

بدیهی است بعد از اینکه کرکره برقی برای مدت زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد، این موضوع پیش می‌آید که کارکرد کیفیت دچار اختلال شده و به درستی کار نکند که در این موارد لازم است نسبت به تعمیرات کرکره برقی اقدام نموده و با پیدا کردن علت خرابی کرکره برقی، نسبت به برطرف کردن آن اقدام نموده تا در نتیجه که دستگاه بتوانند فعالیت خود را به درستی انجام دهد. دلیل های بسیار زیادی برای خرابی کرکره برقی وجود دارند.

محصولات: درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای از قطعات و اجزای بسیاری ساخته شده است که هر کدام از این اجزا باید دارای کارکردی صحیح باشند تا در نتیجه درب اتوماتیک شیشه ای بتواند وظیفه محول شده بر آن را به درستی انجام دهد و در صورتی که هر یک از این قطعات دچار عیب و نقص باشد کارکرد درب اتوماتیک با مشکل مواجه می‌شود.

در چنین مواقعی است که تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای و قطعات تشکیل دهنده آن نمود پیدا کرده و در نتیجه باید قطعه معیوب را تعمیر و در صورت نیاز به تعویض آن اقدام نمایید تا در نتیجه درب اتوماتیک بتوانند به درستی فعالیت نمایند.

فرآیند عیب یابی برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

photo 2019 05 12 23 25 53

با توجه به اینکه از مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای به مقدار بسیار زیاد استفاده شده احتمال خرابی و یا بد عمل کردن دستگاه تا حد زیادی افزایش پیدا می کند و در نتیجه باید برای آن که دستگاه بتواند کارکرد خود را به دست بیاورد به فکر عیب یاب و بررسی عیب به وجود آمده در کارکرد درب اتوماتیک باشیم. بسیاری از موارد هستند که باعث ایجاد مشکل در عملکرد دستگاه شده و باید در هنگام تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای به آنها اهمیت ویژه داد همچنین استفاده از تجربه نیز می‌تواند کمک بسیار شایانی در جهت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای انجام دهد اما بهتر است پیش از آن از یک تکنسین با تجربه کمک بخواهیم.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در قسمت موتور

در حالت کلی با توجه به ابعاد و اندازه ای که مدل‌های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای دارد این دستگاه موتور های مختلفی را در اختیار می‌گیرد که هر کدام از این موتورها دارای کارکرد با ویژگی های منحصر به فرد هستند. یکی از مواردی که در زمینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای به وجود می‌آید ایجاد مشکل و نقص در قسمت موتور دستگاه می باشد که افراد متخصص و با تجربه و تکنسین تعمیر در جهت از بین بردن مشکل درب اتوماتیک اقدام نموده و به تعمیر آن آن می پردازد.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در قسمت ریل و کاور

یکی دیگر از مواردی که در هنگام تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای باید به آن توجه ویژه داشت ریل و کاور درب اتوماتیک می باشد. می‌توان گفت ریل و کاور به کار رفته در مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای جزو اجزایی هستند که به هیچ وجه خرابی نداشته و احتیاج به تعمیر پیدا نمی‌کند فقط بعد از آنکه به مدت چند سال مورد استفاده قرار گرفتند با توجه به سایش که در این قطعات به وجود می‌آید باید برای تعویض آنها اقدام نمود تا در نتیجه درب اتوماتیک بتواند کارکرد خود را به درستی انجام دهد.

خدمات درب اتوماتیک ما که بصورتی متمایز و بر پایه سرعت و کیفیت به مشتریانش بنا شده است، همان راز ماندگاری آدرا می باشد و تیم خدمات درنادر به رضایت مشتریان خود که حاصل تلاش کلیه پرسنل و مدیرانش می باشد، افتخار می کند.

خدمات ۲۴ ساعته درنادر شامل نصب ، راه اندازی، تعمیر درب اتوماتیک و نگهداری انواع درب های اتوماتیک می باشد. تیم خدمات درب اتوماتیک آدرا علاوه بر پشتیبانی و گارانتی محصولات خود، سفارش خدمات و سرویس دهی سایر مشتریان را نیز می پذیرد.  تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ، سرویس درب اتوماتیک شیشه ای و تعویض کلیه قطعات بنا به خواست شما توسط کارشناسان مجرب آدرا انجام می گیرد.

نکاتی در مورد تعمیر درب های اتوماتیک

درهای اتوماتیک در انواع ساختمانها بسیار مفید هستند. آنها دسترسی و ترانزیت افراد و وسایل نقلیه را تسهیل می کنند و تجربه خوبی را برای کاربران به دست می آورند. اما در صورت متوقف شدن کار یا گیر افتادن در آن ، چگونه می توانیم درب اتوماتیک را تعمیر کنیم؟

در بیشتر موارد با موتورها با مشکل روبرو خواهیم شد. ممکن است اتفاق بیفتد که حرکتی درب آسیب دیده است و باید مورد بازنگری یا تعویض قرار گیرد. برای این کار توصیه می کنیم با خدمات فنی برند تماس بگیرید که واجد شرایط آن کار هستند. توصیه نمی شود این وظیفه را با دانش ساده به کسی واگذار کنید.

خدمات فنی از تعمیر موتور مراقبت خواهد کرد. ممکن است چندین مورد وجود داشته باشد. به عنوان مثال ، که درهای درب ، که سنسور حرکت جواب نمی دهد یا اینکه سیستم کنترل از راه دور متوقف شده است کار نمی کند.

تعمیر درب کشویی

این که آیا این یک مدل درب ، رولینگ یا کشویی است ، تماس با سرویس مساعدت فنی ضروری است تا با یک تعمیر بد یا اشتباه ، مشکل را بزرگ نکنید. تکنسین های مانوسا حرفه ای هایی واجد شرایط هستند که از بهترین مواد و ابزارها برای ترتیب استفاده می کنند. علاوه بر این ، حضور این برند در بیش از 80 کشور جهان نشانگر حرفه ای بودن و فداکاری آنها است.متخصصان مانوسا وضعیت درب و موتور آن را بررسی و تنظیمات آن را برای حل این حادثه بررسی می کنند.

نگهداری دربهای اتوماتیک ، هنگام داشتن عناصر برقی ، هر چند وقت یکبار ضروری است. نصب درب و فراموش کردن کافی نیست. با توجه به تعداد افرادی که از این نوع دسترسی عبور می کنند ، باز و بسته شدن مداوم نیاز به خدمات فنی برای بررسی محصولات دارد.

بررسی پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز مشکلات توصیه می شود. نکته مهم همه کارها درست این است که مدیر تسهیلات شرکت ، خواه یک مرکز خرید ، دفاتر ، بیمارستان ، صنعت یا هتل باشد ، مدیر املاک اگر جامعه همسایگان باشد ، یا موارد خاصی که برخی از این محصولات را دارد در خانه ، از بررسی های دوره ای آگاه باشید تا از باز شدن صحیح درب جلوگیری کنید.

تعمیر و خدمات درب اتوماتیک تجاری و صنعتی:

درهای کشویی اتوماتیک راهی آسان برای مشتریان است تا بتوانند به مشاغل شما به راحتی دسترسی پیدا کنند و ورود و صرفه جویی در مصرف انرژی را برای تجارت شما فراهم می کنند. این موارد اغلب در مراکز خرده فروشی ، مراقبت های بهداشتی و مهمان نوازی استفاده می شود که دسترسی آسان و سریع یک ضرورت است.

گرداب می تواند با ارائه یک آزمایش تشخیصی و ایمنی سیستم شما ، در بیشتر نیازهای اتوماتیک درب شما کمک کند تا به سرعت تشخیص دهد که چه تعمیراتی مورد نیاز است. پس از انجام تعمیرات می توانید اطمینان حاصل کنید که ما در مورد هر قسمت از مشکلات به شما اطلاع خواهیم داد یا اینکه درهای شما با استانداردهای ایمنی AAADM مطابقت ندارد تا از شما محافظت کند و از صدمات احتمالی مشتریان خود جلوگیری کند.

تعمیر و سرویس دربهای اتوماتیک

 1. انواع درب اتوماتیک
 2. درب های اتوماتیک تک اسلاید
 3. درب های اتوماتیک دو جداره
 4. سیستم درب اتوماتیک چرخان
 5. درهای تلسکوپی

برخی از ویژگی ها و گزینه های اضافی عبارتند از:

 • کلیه تکنسین های خدمات دارای گواهینامه AAADM (انجمن اتوماتیک تولیدکنندگان درب آمریکا) هستند تا درهای شما را با آخرین استاندارد ایمنی مطابقت دهند
 • برندهای مشترک سرویس دهنده شامل Stanley ، Besam ، Dorma و Horton می شوند
 • گزینه هایی برای به روزرسانی درها به ANSI 156.10 استانداردهای ایمنی بدون نیاز به تعویض سیستم درب کامل
 • پس انداز انرژی در شرایط شدید آب و هوایی
 • راحتی مشتریان برای دسترسی آسان به ساختمان شما
 • ایمنی کارمندان و مشتریان شما
خدمات

ما خیال خود را به آینده می گشاییم. ما به لطف تجربه ای که بیش از 50 سال است که بدست آورده ایم و اعتماد مشتریان به ما نسبت به آن ساخته ایم ، همواره به ساخت آن کمک می کنیم.

ما با استفاده از خدمات انتگرال 360 درجه به شما کمک می کنیم تا از مرحله اول تا آخرین مرحله در هر پروژه همراهی کنیم تا اینکه به بهترین راه حل برسید.

ما طراحی می کنیم

پنج دهه در بازار درب های اتوماتیک و سیستم های کنترل دسترسی نوآوری کرده و محصولاتی را با مناسب ترین قابلیت برای هر پروژه معماری ارائه می دهد. با اتمام های رنگی و رنگی برای ادغام مؤثر در محیط اطراف خود.

ما سازگار هستیم

 ما در تلاش هستیم راه حل های منحصر به فرد برای هر مؤسسه ، اعم از تجاری و شخصی ارائه دهیم. ما هر ساله بیش از 15000 درب نصب می کنیم که این امر باعث تقویت موقعیت های ما به عنوان راهبر در بخش درب اتوماتیک می شود.

پشتیبانی 24 ساعته

ما همیشه اینجا هستیم. متخصصان فنی ما در تمام مراحل پروژه ، هر زمان که خدمات ما مورد نیاز باشد ، در هر زمان و هر مکان ، ساعت 24/7 در تهران ، پشتیبانی کاملی را ارائه می دهند.

مشاوره رایگان

با ما در تماس باشید.
مقالات
‫0/5 ‫(0 نظر)